איחסון אתרים מאמרים רכב סלולארי תיירות צילום פורקס אינדקס אתרים
פירסומי | מאמרים וסיקורים » מחשבים ואינטרנט » חלונות 7 להורדה חינם

חלונות 7 להורדה חינם


Windows 7 - קופסה


חלונות 7 להורדה - מיקרוסופט

מיקרוסופט הוציאה את חלונות 7 להודדה חינם והיא כמעט אחותה התאומה של ויסטה לפחות ויזואלית. אומרים שיש בה שיפורים רבים לעומת ויסטה שהיה בא באגים,רק שווינדוס 7 כוללת מאפינים אטרטיבים במיוחד לגולש. לוינדוס 7 מנגנון User Account Control משודרג התומך בצורה טובה ואמינה יותר ברשתות תקשורת מנגנון ה- UAC שודרג מבחינת מאפייני האבטחה שלו ויש יותר שליטה על מנגנון זה כולל כיבוי והדלקה כשרוצים לעומת ויסטה ששם היו הרבה קפיצות שנעשו שינויים וזה הפריע למשתמש. יש 4 מצבים בהם אפשר להשתמש ב- UAC >לכבות אותו לגמריי ללא שום התראות או הודעות >הצגת התראות רק במידה שתוכנות ינסו לבצע שינויים במחשב >הצגת ההתראות באופן תמידי בכל שינוי שנעשה במחשב אוטומטית או ידנית > הצגת התראות והמתנה לאישור הנה צפייה ראשונה בWINDOWS 7
חלונות 7 - Taskbar

בחלונות 7 החדש יהיה סרגל משימות משודרג Taskbar. כולל סרגל להרצה מהירה-Quick Launch bar מיקרוסופט טוענת שבסרגל החדש של המשימות תהיה הצגה של כל המשימות הרצות באותו הרגע ברשימה של תמונות ממזוערות וכך תוכלו לראות עד כמה מתקדמת כל משימה בחלון זה. גם ב-Windows Explorer יש שיפורים שכולל כפתור לכיבוי והפעלה של חלון התצוגה המקדימה. מה קודם לכן היה דורש הקלקות רבות יותר של המשתמש ושימוש מסורבל. לוח הבקרה נראה מנופש מעוצב ויפה יותר בעל אייקונים מיוחדים לקיצורי דרך.

שיתוף קבצים ורשת בייתי ב-Windows 7

ניתן לבחור ולהתאים ערכות נושא בקלות רבה לעומת ויסטה מה שהכי חשוב בחלונות 7 זה שיפור צורת העבודה ברשת ואופציית Homegroup שעוזרת בזמן שיתוף קבצים ,תיקיות וחומרה עם מחשבים אחרים.במיוחד ברשת הביתית בה יש רשת של מחשבים בה רוצים לשתף קבצים ולהעביר בין אחד לשני. כולל מדפסות..אם תרצו להשתמש בפונקצייה זו תצטרכו להגדיר את הרשת כ-Home. כמובן שיש להגדיר אילו רבצים אתם רוצים לשתף כולל בחירת סיסמא לקבומת משתתפים מסויימת.אם חלונות 7 היא תיקון טוב למערכת הפעלה ויסטה? כנראה שכן לפחות כך זה נראה. עד שלא ישמשו בה מספיק גולשים לא יהיה ניתן להביע חוות געת חד משמעית בעניין.

ארגון מסמכים בחלונות 7

בחלונות 7 שיפור נוסף בארגון המסמכים במקום לארגן את הקבצים תחת Documents כמו שהיה עד כה ישנה ספרייה הנקראת Libraries שהיא מחולקת לדברים שאתם בדיוק צריכים לפי נושאים: מוזיקה,תמונות,קבצים,סרטונים ועוד. בחלונות 7 שופר מנגנון החיפוש שיהיה בו קל יותר לחפש במחשבים אחרים ברשת וברגע שתעשו חיפוש הוא יחפש בכל המחשבים את התיקייה הספיציפית שרציתם.

זיהוי רכיבי חומרה וצריכת זיכרון

בויסטה לעיתים היו בעיות בזיהוי התקנות של חומרה חדשה כמו מדפסות או DVD. בחלונות 7 כרגע לא נראית בעיה כזו. עד עכשיו נתקלו בבעייה אחת שבה חלונות 7 לא זיהתה את הרזולוציה של מסך המחשב, וזוהי בעיה שנפתרה עם הפעלת המחשב מחדש. רכיב Device Stage בחלונות 7 יקל על עבודה מול רכיבי חומרה שונים ונותן אפשרות מהירה להשתמש ברכיב החומרה כמו אייקון להדפסה למשל . אחת הבעיות הגדולות ביותר של ויסטה זה הממשק הכבד שלה שהקשה הפעלה על מחשבים ניידים חלשים יחסית או עם זכרון של פחות מ-2GB.הרבה מחשבי מיני יצאו לשוק עם זכרון של 1GB ומאוד מהר הם יצאו מהשוק לאחר כשלון במערכת ההפעלה שעברה מאוד לאט, ואנשים נאלצו להסיר את ויסטה ולהתקין את XP שעבד טוב יותר.

חלונות 7 קלה יותר ותוכל לפעול גם על מחשבים חלשים יחסית עם זכרון נמוך בחלנוות שיפורי מולטימדיה ומוזיקה- אם אתם אוהבים לצפות בסרטים מוזיקה ולהפעיל את תכונות המולטימדיה במחשב שלכם בחלונות 7 תוכלו לעשות זאת בקלות ללא הפעלת נגן המדיה של מערכת ההפעלה. יש להריץ את סייר החלונות ולהפעיל את חלון התצוגה המקדימה ואז תראו את הנגו של המדיה מופיע שם הוא אמנם לא משכולל כמו WINDOES MEDIA PLAYER אך בהחלט מספיק לשמיעת מוזיקה או צפייה בסטרונים בצורה יעילה ומהירה.

Windows 7 Sticky Notes

משהו נחמד שלא היה בויסטה זה sticky-notes שזה ממש כמו תזכורות ממו שאנשים כותבים לעצמם כדי לזכור משימות או פגישות. אפשר פשוט להדביק על שולחן העבודה מדבקות שיזכירו לכם את משימות היום, וזה נחמד מאוד במקום להדביק מלא פתקים ברחבי המשרד או הבית שיש להם נטייה ללכת לאיבוד..או להתקמט.. עוד פונקצייה שמאוד חשובה היא פונקציית הגיבוי ,ניתן לגבות עפי בחירה עפי מחיצות או תייקות וכשמחברים זכרון נייד או כונן חיצוני יפתח לכם אשף מיוחד העוזר להשתמש בהתקנים אלה. עוד פונקציות מיוחדות: שפת סקיפט -PowerShell אשר מאפשרת לטכנאי מחשבים לבצע משימות תחזוקה ברשת ובמחשב כרגע חלונות 7 עדיין בשלביה המתחילים בגרסת הפרה הבטא שלה. ונראה כי כי תהווה תחליף מצויין לויסטה.

URL : www.microsoft.comאינדקס אתרים פירסומי אינו אחראי על התכנים אשר מוזנים באתר זה על ידי גולשים
אינדקס אתרים בו תוכלו להוסיף אתר חינם לאינדקס ולשתף את הגולשים באתרים אשר מעניינים אתכם.
האינדקס כולל אתרים ומאמרים אשר הוזנו על ידי גולשים, במידה ויש תוכן אשר הנכם חושדים כי הינו מועתק ומפר זכויות יוצרים
אנא צרו איתנו קשר ואנו נסיר את התוכן בהקדם האפשרי.