איחסון אתרים מאמרים רכב סלולארי תיירות צילום פורקס אינדקס אתרים
פירסומי | מאמרים וסיקורים » מחשבים ואינטרנט » הורדת אינטרנט אקפלורר 8 בעברית

הורדת אינטרנט אקפלורר 8 בעבריתMicrosoft Internet Explorer 8 logo

אינטרנט אקספלורר 8 - IE8

אם יש לכם דפדפן אקספלורר 7 או Internet Explorer גרסה 8 באנגלית ובא לכם ממשק עברי אז גם את זה אפשר להשיג ! בלינק הזה תוכלו לבדוק האם המחשב שלכם מתאים לגרסה העברית וזה די תלוי במה שמותקן לכם כרגע על המחשב.

אז אם החלטתם להוריד את אקספלורר 8 החדש בעברית עשינו סקירה קצרה עבורכם וריכזנו את התכונות שלו במקום אחד באינדקס האתרים החינמי שלנו. באמצעות אקספלורר 8 אפשא לגלוש בפרטיות תוך כדי שמירה על רמת אבטחה מקסימלית.

הנה סרטון יוטיוב המדגים את תכונות אינטרנט אקספלורר 8 דפדפן חדש מבית מיקרוסופט:


שמירה על פרטיות בעת גלישה באינטרנט

InPrivate - גלישה בפרטיות ושמירה על הנתונים החשובים לכם,רבים מאיתנו גולשים באתרים רבים במחשב המשותף של הבית ולא רוצים להשאיר עקבות של האתרים שהיינו בהם. בדפדפן החדש לא נשמרת הסטוריית הגלישה ,קבצי אינטרנט זמניים קבצי Cookie וכמובן סיסמאות ושמות משתמשים לאתרים שונים.

על מנת לגלוש בפרטיות יש לפתוח כרטיסיה חדשה ולהעביר למצב ON. ברגע שתסגרו את InPrivate תעברו לגלישה רגילה השומרת את הנתונים של הגלישה. מחיקת הסטוריית הגלישה היא משופרת וניתן לבחור לשמור קבצי Cookie וקבצים זמניים בתיקיית המועדפים. וזאת על מנת לסייע בהגנה על הפרטיות ושמירת התכנים אשר אתם מאמינים בהם ברשת.

מאיצי Internet Explorer 8

המאיצים החדשים באקספלורר החדש מסייעים בביצוע מהיר של משימות ללא ניווט לאתרים אחרים כדי לבצע את המשימה,זה פשוט מאוד יש לסמן טקסט בדף האינטרנט ואז ללחוץ על סמל המאיץ-יש אייקון מיוחד -סמל כחול,לכל מטרה הגדרת מקומות נסיעה ,תרדגום והגדרת מילים,חיפוש קל יותר,ומציאת מפות עם Live Maps בפשטות ומיידית ללא חיפוש באתרים אחרים במנוע החיפוש.

כמובן שבכל שלב ניתן להוסיף מאיצים נוספים בביקור בגלריה של Internet Explorer ולהתאים אישית לצרכים שלכם,דוגמא: מאיצים מרשת Facebook ,Live Search,eBay ועוד. הביצועים המשופרים בדפדפן החדש לא משאירים מקום לספק בעניין שיפורו מגרסאות קודמות הגלישה באינטרנט היא מהירה יותר מציאת התכנים יעלה יותר,רמת האבטחה והפרטיות גבוהות מהרגיל טעינת הדפים מהירה ויעילה מנוע ה-script מהיר יותר בצורה רבה ולכן טעינת הדפים מהירה יותר מגרסאות הקודמות של האקספלורר.

ניהול מועדפים באינטרנט אקספלורר 8

ניהול מועדפים והסטוריית גלישה משופרים ,סרגל מועדפים משוכלל ומשפור שיעזור לכם לעקוב אחרי האתרים המועדפים עליכם מקרוב ,וכמובן להזין RSS ו-Web Slices לסרגל הכלים בחלקו העליון של הדפדפן ובכל להגיע במהירות לאתרים שאתם אוהבים. לחצן המועדפים -בלחיצה אחת תוכלו להוסיף את המועדפים שלכם ,כולל הזנות RSS בכדי לדעת להתעדכן ולהיות שם מתי מתעדכנות הזנות חשובות ניתן למיין את הסטוריית הגלישה לפי שם האתר ,או עפי האתר שבו ביקרתם פעמים רבות יותר,או תאריך לפי בחירתכם. ניתן לחפש דפים בדפדפן שלכם עי הקלדת מילת מפתח מסויימת שקשורה לדף שאתם מחפשים.

חיפוש חזותי ב-IE8

יכולת חיפוש מצויינת ומשופרת - קורה לכם שבאתם לחפש הופעה ושכחתם את שם הזמר? לא נורא בפונקציית החיפוש המשופרת של אקפלורר 8 תוכלו להקליד את האותיות הידועות לכם מראש ולקבל עשרות אלפי הצעות איות ואולי זה יעזור לכם להיזכר במילה שחיפשתם. החיפוש החזותי באקספלורר 8 הוא חיוני ונחמד אין ספק שדפדפן זה חוסר לספקים הגדולים והחשובים ביותר כמו Wikipedia,Live Search,Amazon ועוד על מנת לספק לגולשים תמונות אשר מתקשרות למילת חיפוש אשר הקלדתם באופן מיידי.

Web Slices

Web slices - במהלך היום אנחנו בודקים מיילים עדכונים חדשות מזג אוויר וכל מה שמעניין אותנו באינטרנט עד היום ההליך הזה היה די מטריד ומעייף שנאלצנו לעשות חיפוש ידני עבור הדברים שאנו רוצים לקבל מידע עליהם. עם Web Slices זה קל יותר אפשר לעקוב אחרי אתרים ועדכונים חשובים היישר מסרגל המועדפים כאשר מידע חדש יהיה זמין Web Slice יסומן וכשתלצחו עליו בסרגל המועדפים הוא יציג את כל המידע הרלוונטי במן תצוגה מקדימה, אם תחליטו שמידע הזה מעניים אתכם תועברו ישירות אל האתר שממנו הגיע העדכון.

גיבוי, אמינות ואבטחה ב-Internet Explorer 8

גיבוי אמינות ואבטחה הם מאוד חשובים לכן אם קרסה לכם כרטיסיה בזמן הגלישה לא ייסגרו לכם כל הדפים כמו שהיה פעם אלא רק הכרטיסיה הספיציפית עליה עבדתם וזה חוסך המון זמן עד ששוב תיאלצו להיזכר איזה חלונות היו פתוחים אצלכם ולשחזר את המידע. מה שחשוב חוץ מבידוד הכרטיסיות זה שאם הכרטיסיה נאלצה להסגר באופן אוטומטי עקב תקלה, האקספלורר יטען מחדש אל הדף האחרון בו הייתם ויישחזר את עצמו.

SmartScreen - עוזר להגנה בפני התקנת תוכנות לא חוקיות או זדוניות שיכולות לסכן את הנתונים שלכם והפרטיות כמובן שיש להפוך את SmartScreen לזמין בכל עת ולא לכבות אותו , כי כך גם כאשר תורידו תוכנה שאינה טובה למחשב ועלולה לגרום לו נזק המחשב יתריע בפניכם על סכנה. מסנן ה-Scripting כולל בתוכו אפשרות לזהות קוד זדוני שפועל באתרי אינטרנט שנחשפו לפגיעה ובעצם מגן על המחשב שלכם בפני איומים של חשיפת מידע גניבת קבצי קוקי,גניבת זהות באינטרנט מידע אישי ועוד. עי סימון תחומים אפשר לפענח בקלות יתרה את כתובות האינטרנט כדי לעזור לגולשים להמנע מאתרים בעלי כתובות מתחזות או מוטעות , זה נעשה עי סימון התחום בכתובת בצבע שחור, שאר הכתובת נשארת אפורה לכן קל יותר לזהות אתרים שכן אמיתיים ולא מתחזים. כעת לרגל השקת אינטרנט אקספלורר החדש בעברית ניתן להוריד גירסת נסיון בחינם מאתר מיקרוסופט.

תגיות: הורדת אקספלורר חינם,אקספלורר 8 בעברית,דפדפן חדש,IE8 ,Download Explorer 8

URL : microsoft.comאינדקס אתרים פירסומי אינו אחראי על התכנים אשר מוזנים באתר זה על ידי גולשים
אינדקס אתרים בו תוכלו להוסיף אתר חינם לאינדקס ולשתף את הגולשים באתרים אשר מעניינים אתכם.
האינדקס כולל אתרים ומאמרים אשר הוזנו על ידי גולשים, במידה ויש תוכן אשר הנכם חושדים כי הינו מועתק ומפר זכויות יוצרים
אנא צרו איתנו קשר ואנו נסיר את התוכן בהקדם האפשרי.